0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Rikonstruohet rruga në fshatin Bojanë, ndërtohet rrjet i ri i ujësjellësit dhe kanalizimit

Në vijim është rikonstruimi i rrugës lokale në fshatin Bojanë të Komunës së Sarajit. Gjatësia e përgjithshme e kësaj rruge është 3 kilometra, me gjerësi prej 5.8 metrave. Paralelisht me punimet e rindërtimit të rrugës, është ndërtuar rrjeti i ujësjellësit dhe kanalizimit, ndërsa vendoset edhe shteg për këmbësorë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle