0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQPolitikë SQShoqëri SQ

Rikonstruohen repartet dhe zyrat policore në Rankovc dhe Nagoriçane të Vjetër

Ka përfunduar rikonstruimi i objekteve të sektorëve të policisë në Rankovcë dhe të zyrës policore në Nagoriçane e Vjetër, informoi sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski gjatë vizitës së tij në objektin në Nagoriçane të Vjetër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle