0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQLajme nga komunat SQ

Ka përfunduar rikonstruimi i tregut më të madh të gjelbër në vend

Tregu më i madh dhe më modern i gjelbër në vend - Bitpazari me një investim prej 250 milion denarë të SHA "Skopski Pazar” Shkup, mori pamjen e tij të re moderne në 8.800 metra katrorë me 630 tezga, 175 lokale dhe vend parkimi të ri për 220 automjete.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle