0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Riaktivizohet zjarri në fshatin Deviç

Zjarri që para dy ditëve ka shpërthyer në fshatin Deviç dhe u lokalizua, sot sërish u riaktivizua. Zjarri po afrohet deri te fshati dhe në këtë moment është në rreth 40 metra nga shtëpitë e para.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle