Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Reznikov: Lufta u bë evropiane dhe Evropa më në fund e kuptoi këtë

"Gjithsej 98 orë rezistencë. Katër ditë fitore, guxim, përkushtim dhe besim", shënoi para pak çastesh në një postim në Fejsbuk ministri ukrinas i Mbrojtjes, Olieksij Reznikov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle