0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQShoqëri SQ

Rexhepi-Zejd: Nuk pranoj që nënshkrimi im të jetë pjesë e listës së bashku me nënshkrimin e së Majtës

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi-Zejd sot në deklaratën për TV Alsat e konfirmoi qëndrimin për të cilin tashmë po spekulohet në opinion se e tërheq firmën e tij për arritjen e shumicës së re parlamentare të përbërë nga VMRO-DPMNE-ja, Alternativa, Aleanca për Shqiptarët, Besa dhe e Majta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle