0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Rexhepi: Unë jam mirë, në vend të sigurtë dhe në anën e duhur

Pas spekulimeve për gjoja zhdukjen dhe rrëmbimin e tij, deputeti i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi u prononcua me video porosi deri te opinioni përmes profilit të tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle