0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Rexhepi: Synimi i jonë infrastukurë rrugore të sigurtë dhe moderne

Edhe një projekt i kryer me sukses, ku edhe një herë dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë projekte konkrete, tha zëvendës ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bekim Rexhepi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle