0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Rexhepi: I qetë, me ndërgjegje të pastër vullnetarisht jam strehuar në ditën e votimit të besimit të qeverisë

I qetë me ndërgjegje të pastërt dhe i sigurtë se nuk ka virtyt më të madh se të zgjedhish që vendin e juaj ta dërgoni në rrugën e unitetit, rrugën e NATO-s dhe BE-së. Në interes të vendit tim, vullnetarisht jam strehuar në ditën e votimit të besimit të qeverisë, me qëllim që vendi të mos shkojë prapa, deklaroi sot deputeti, Kastriot Rexhepi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle