0_Sport,Portal SQShoqëri SQSport SQSport.Slajder SQ

Rexhepi doli nga karantina, do ta valojë flamurin e Maqedonisë së Veriut në Tokio

Xhudistja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Arbresha Rexhepi megjithatë do të jetë pjesë e ceremonisë së hapjes së Lojërave Olimpike Verore në Tokio. Sipas informacionit nga Japonia, Rexhepi kishte pesë teste negative të koronavirusit dhe mori leje për të dalë nga izolimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle