0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Rexhepi dhe Malinov në takim për thellimin e bashkëpunimit të operatorëve shtetërorë për gaz

Drejtorët ekzekutivë të Resurseve nacionale energjetike (RNE) SHA Shkup, Bajram Rexhepi dhe i Bulgartransgaz Vladimir Malinov, dje në takim pune në Shkup diskutuan për mundësitë për thellimin e bashkëpunimit midis operatorëve shtetërorë për përcjelljen e gazit natyror, si dhe për zhvillimin e tregut rajonal të gazit natyror, kumtuan nga RNE SHA Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle