0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Rexhepi: Alternativa nuk do të jetë pjesë e qeverisë e cila është kundër BE-së dhe Kosovës

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi ka konfirmuar se në mbledhjen e sotme parlamentare do të votohet për mosbesim të Qeverisë së kryeministrit Zoran Zaev, por ka theksuar se partia e tij nuk do të pajtohet të jetë pjesë e kabinetit qeveritar që do të ishte “kundër BE-së dhe Kosovës”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle