Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Reshjet monsunike në Indi, së paku 125 të vdekur

Ekipet shpëtimtare në Indi po tentojnë të arrijnë drejt dhjetëra shtëpive të shkatërruara në vërshimet e shkaktuara nga reshjet monsunike të shiut, të cilat shkaktuan rrëshqitje të tokës dhe vërshime, në të cilat jetën e humbën 125 persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle