Biznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Reshjet e pamjaftueshme, nga thatësira rrezikohen të gjitha prodhimet

Moti i qëndrueshëm dhe i thatë i paralajmëruar për këtë javë, me vranësira të herëpashershme dhe temperatura që nuk do të kalojnë 30 gradë, do të jetë i përshtatshëm për bujqit vetëm për korrje, atë që ka mbetur dhe që është në ambient të hapur, thonë agrometeorologët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle