0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Reshjet do të kontribuojnë për ngritjen e nivelit të ulët të Liqenit të Ohrit

Shiu që po bie intensivisht gjatë natës dhe sot pa dyshim që do të kontribuojë për përmirësimin e situatës së pavolitshme hidrologjike në rajonin e Ohrit, veçanërisht kur bëhet fjalë për nivelin e ulët të ujit të Liqenit të Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle