Parashkimi i motit SQ

Reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë e përforcuar

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i freskët, në disa vende jostabil me reshje të rrëmbyeshme, bubullima dhe erë të përforcuar. Lokalisht do të ketë dukuri të motit të lig me reshje intensive të shiut, erë të fuqishme, zbrazje elektrike dhe kushte për dukuri të breshrit. Vende-vende do të ketë sasi të madhe të shtresës së ujit. temperatura minimale do të lëvizë prej 12 deri 19, ndërsa maksimlaja prej 21 deri 28 gradë. UV indeksi do të jetë 6.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle