Shoqëri SQ

Reshje dhe ulje të temperaturave ditore

Parashikuesit paralajmërojnë për sot mot të paqëndrueshëm deri në fund të ditës, veçanërisht në pjesët veriore dhe perëndimore me reshje shiu të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erëra të forta mbi 60 kilometra në orë. Në pjesët veriore, moti do të jetë dukshëm më i ftohtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle