0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Republika e Maqedonisë së Veriut shënon 30 vjetorin e pavarësisë

Punonjës shëndetësorë, sportistë, zjarrfikës, policë dhe ushtarë, minatorë, bujq, vullnetarë të Kryqit të Kuq, skautë, si dhe ansamble kombëtare dhe shoqëri artistike-kulturore sot do të parakalojnë në qendër të kryeqytetit me rastin e 30-vjetorit të pavarësisë së shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle