0_Sport,Portal SQSport SQ

Renova dhe Akademia Pandev e hapin xhiron e 15-të në LPFMV

Me derbin mes Renovës dhe Akademisë Pandev pasdite në ora 13 në Tetovë do të hapet java e 15-të e Ligës së parë në futboll të Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle