0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Rënie më e madhe në bursat evropiane në shtatë muajt e kaluar

Në bursat evropiane sot në mëngjes çmimet e aksioneve kanë rënë në nivelin më të ulët në shtatë muaj e fundit, sepse investitorët druajnë nga përshkallëzimi i mëtejshëm i tensioneve mes Perëndimit dhe Rusisë rreth Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle