Biznes SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Rënie e ndërtimtarisë në BE

Ndërtimtaria në Eurozonë janë zvogëluar për 1,3 për qind dhe për 1,8 për qind në Bashkimin Evropian në gusht në krahasim me korrikun, vlerëson “Eurostat”, lajmëron gazeta “Danas”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle