Botë SQBotë.Portal SQ

Rënie e çmimit të naftës pas paraqitjes së llojit të ri të Kovid-19

Çmimet e naftës sot po shënojnë rënie nën 78 dollarë për fuqi në bursat ndërkombëtare, për shkak të frikës së tregtarëve nga lloji i ri i Kovid-19 që mund të ngadalësoj rimëkëmbjen e ekonomisë dhe kërkesën e naftës, që mund të rezultoi me ofertë të tepërt.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle