Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rekord i zi i rasteve të vdekjes nga Kovid-19 në Rusi

Numri i rasteve të vdekjes nga Kovid-19 në Rusi sot për herë të parë tejkaloi 900 për një ditë, dhe është 929.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle