Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Reklamimi i rriti shumë të ardhurat e Gugëllit nga fundi i vitit 2021

Kompania amë e Gugëll, Alfabet paraqiti rritje të madhe të të ardhurave dhe përfitimi në kuartalin e katërt të vitit 2021, falë shpenzimit të madh të reklamimit dhe punës në re (cloud).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle