0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

REK Manastir: Blloku 3 po riparohet pas zjarrit, komentet e të painformuarve nuk janë serioze

-REK Manastir informon se për momentin punon me dy blloqe - Blloku 1 dhe Blloku 2 dhe se ende në vazhdimësi ndërmerren aktivitete për riparimin e transformatorit të Bllokut 3 i cili ishte dëmtuar më 5 nëntor të vitit 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle