Magazinë SQ

“Rej-ban” syze të reja të mençura në Fejsbuk

Kompania Fejsbuk i lëshoi në shitje syzet e reja të mençura "Rej-ban storis". Ato janë zhvilluar në bashkëpunim me “Esilorluxotik” dhe “Rej-ban”, kumtoi faqja e tyre e internetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle