0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen nëntë raste të reja me Kovid-19, dhjetë të shëruar, nuk ka të vdekur

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.743 testime, janë regjistruar nëntë raste të reja me Kovid-19, në Tetovë – gjashtë, Gostivar – dy dhe në Ohër – një, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle