0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen nëntë raste të reja me Kovid-19 dhe 53 pacientë të shëruar

Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.973 testime, ndërsa janë regjistruar nëntë raste të reja me Kovid-19, me çka numri i rasteve aktive arrin në 221. Në të njejtën kohë, regjistrohen 53 pacientë të shëruar, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle