0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen gjithsej 800. 008 persona, 249.500 amvisëri dhe 336.109 banesa

Gjithsej 800.008 persona, 249.500 amvisëri dhe 336.109 banesa janë regjistruar  deri dje në orën 20:00, publikoi sot Enti Shtetëror për Statistikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle