0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 999 raste të reja të Kovid-19, 184 pacientë të shëruar dhe 14 të vdekur

Sipas të dhënave nga Instituti i Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 7.245 teste dhe janë regjistruar 999 raste të reja të Kovid -19, ndërsa të shëruar janë 184 pacientë si dhe 14 viktima, informon Ministria e Shëndetësisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle