0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 96 raste të reja me Kovid-19 dhe 177 pacientë të shëruar, një i vdekur nga 4 prilli

- Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të kaluara janë bërë 1.688 teste, ndërsa janë regjistruar 96 raste të reja me KOVID-19 dhe 177 pacientë të shëruar. Gjatë 24 orëve të kaluara, nuk janë regjistruar persona të vdekur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle