0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 93 raste të reja me Kovid-19 dhe 85 pacientë të shëruar

Konform të dhënave të Institutit për Shëndet Publik (ISHP) në 24 orët e fundit janë bërë 1.365 testime, janë regjistruar 93 raste të reja me KOVID-19, ndërsa janë shëruar 85 pacientë. Gjatë 24 orëve të fundit nuk janë raportuar persona të vdekur. Konform regjistrit të personave të vdekur me diagnozë të kovidit nga “Termini Im” nuk janë regjistruar viktima, njofton Ministria e Shëndetësisë (MSH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle