0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 882 raste të reja, 14 viktima dhe 140 të shëruar nga KOVID-19

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 882 raste të reja me KOVID-19, nga gjithsej 6.591 testime, kanë vdekur 14 persona, ndërsa janë shëruar 140 pacientë, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë (MSH).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle