0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 86 raste të reja dhe 87 pacientë të shëruar

Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 1.167 testime, ndërsa janë regjistruar 86 raste të reja me Kovid-19 dhe 87 pacientë të shëruar. Nga numri i përgjithshëm të rasteve pozitive (86), janë regjistruar 18 riinfeltime.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle