0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 792 raste të reja me Kovid-19, 104 pacientë të shëruar dhe dhjetë të vdekur

Gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar 792 raste të reja me Kovid -19, dhjetë pacientë kanë vdekur dhe 104 janë të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë, duke cituar të dhënat nga Instituti i Shëndetit Publik.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle