0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Regjistrohen 72 raste të reja me Kovid-19, nëntë të shëruar dhe nuk ka të vdekur

Regjistrohen 72 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit nga 5.759 testimet e bëra. Prej tyre 20 në Shkup, në Kumanovë - 14, Tetovë  – 10, Gostivar – nëntë, Manastir – shtatë, Strumicë  – pesë, Ohër  – tre, Kavadar, Strugë, Kërçovë dhe Berovë nga një rast.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle