0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 72 raste të reja me Kovid-19 dhe 54 pacientë të shëruar

Ministria e Shëndetësisë kumtoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 72 raste të reja me Kovid-19 dhe 54 pacientë të shëruar, ndërsa janë kryer 1124 analiza.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle