0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 672 raste të reja me Kovid-19, 35 pacientë të shëruar dhe pesë të vdekur

Nga 6770 teste në 24 orët e kaluara, koronavirusi është konfirmuar te 672 persona. Kanë vdekur pesë pacientë të moshës nga 48 deri 85 vjet, ndërsa janë regjistruar edhe 35 të shëruar. Numri i rasteve aktive është rritur në 4369.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle