0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Regjistrohen 572 raste të reja nga Kovid-19, 20 të vdekur dhe 694 pacientë të shëruar

Në 24 orët e fundit janë bërë 4.511 testime, ndërsa janë regjistriar 572 raste të reja me Kovid-19 në vend edhe atë në Shkup – 287, Kumanovë -58, Kavadar– 24, Tetovë dhe Kërçovë – nga 21, Veles - 19, Gostivar – 15, Prilep - 14, Manastir, Koçan dhe Radovish- nga 11, Strumicë – 10, Ohër dhe Strugë – nga 9, Shtio dhe Shën Nikollë – nga 8, Gjermani – 7, Negotinë, Berovë dhe Vallandovë – nga 4, Resnje dhe Probishtip – nga 3, Vinicë dhe Kratovë – nga 2, Kriva Pallankë, Dellçevë, Bogdanci, Makedonski Brodm Demir Hisar, Pehçevë dhe Makedonska Kamenicë nga 1.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle