0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 561 raste të reja me Kovid-19, 29 viktima dhe 507 të shëruar

Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar 561 raste të reja, 29 viktima si dhe 507 të shëruar nga gjithsej 4.384 testime, informon Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle