0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQShoqëri SQ

Regjistrohen 494 raste me Kovid-19, 474 pacientë të shëruar dhe 12 të vdekur

Në 24 orët e fundit janë bërë 3.425 testime dhe janë regjistruar 494 raste të reja me Kovid-19, jetën e kanë humbur 12 persona, ndërsa janë evidentuar 474 pacientë të shëruar, informuan nga Ministria e Shëndetësisë, duke iu referuar të dhënave nga Instituti për shëndet publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle