0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 491 raste të reja, 595 pacientë të shëruar dhe tetë persona të vdekur nga KOVID-19

- Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.108 teste, me çka janë regjistruar 491 raste të reja, 595 pacientë të shëruar dhe tetë persona të vdekur nga KOVID-19, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle