0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 490 raste të reja, shërohen 484 pacientë dhe vdesin 9 persona nga Kovid-19

- Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.869 teste me çka janë regjistruar 490 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 484 pacientë dhe kanë vdekur 9 persona, njofton Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle