0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjistrohen 472 raste pozitive me Kovid-19 nga 3.431 testime, gjithsej 14 të vdekur dhe 498 pacientë të shëruar

Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 472 raste të reja  të SARS-KoV-2, nga 3.431 testime,  janë paraqitur gjithsej 14 persona të vdekur - tetë në 24 orët e fundit dhe gjashtë përmes sistemit "Termini Im" nga 18 shtatori deri në 12 tetor të vitit 2021 janë evidentuar edhe 498 pacientë, informon Ministria e Shëndetësisë, duke iu referuar të dhënave të Institutit për shëndet publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle