0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Regjistrohen 467 raste të reja me Kovid-19, dhjetë të vdekur dhe 414 pacientë të shëruar

Konform të dhënave të Institutit të Shëndetësisë Publike, në 24 orët e fundit janë bërë 2.533 testime dhe janë regjistruar 467 raste të reja me KOVID-19, dhjetë persona kanë vdekur, ndërsa 414 janë shëruar, njofton Ministria Shëndeti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle