0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjistrohen 459 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 368 pacientë dhe 21 viktima

Në 24 orët e fundit janë bërë 5.416 testime, ndërsa janë regjistruar 459 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 368 pacientë, ndërsa 21 persona kanë vdekur të moshës prej 49 deri në 94 vjeç.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle