0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 454 raste të reja me Kovid-19, nëntë të vdekur dhe 308 pacientë të shëruar

- Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve janë bërë 3.425 teste, me çka janë regjistruar 454 raste të reja me Kovid-19, si dhe nëntë të vdekur dhe 308 pacientë të shëruar, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle