0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 436 raste të reja me Kovid-19, 15 viktima dhe 336 të shëruar

Në 24 orët e fundit sipas të dhënave të ISHP-së janë regjistruar 436 raste të reja me Kovid-19 nga gjithsej 3447 testime, 15 persona kanë vdekur, derisa 336 pacientë janë shëruar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle