0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 410 raste të reja me Kovid-19, dhjetë viktima dhe 290 të shëruar

Konform të dhënave të Institutit për Shëndet Publik (ISHP) në 24 orët e fundit janë bërë 2.674 testime, janë regjistruar 410 raste të reja me Kovid-19, kanë humbur jetën 10 pacientë, ndërsa 290 janë shëruar, njofton Ministria e Shëndetësisë (MSH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle