0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjistrohen 41 raste të reja me Kovid-19, një i vdekur dhe 457 pacientë të shëruar

Ministria e Shëndetësisë informoi se në përputhje me të dhënat e Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e kaluara janë kryer 1.024 teste, me çka janë regjistruar 41 raste të reja të Kovid-19, janë shëruar 457 pacientë, ndërsa ka vdekur vetëm një person. Nga numri i përgjithshëm i rasteve pozitive (41), janë regjistruar 10 riinfeksione.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle